Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

Jakość usług
potwierdzona
logiem Sage

Rozwój
i poszerzenie
oferty usług

Dlaczego warto?

Prestiż, oparty
na budowaniu autorytetu

Biuro, które pomyślnie przejdzie proces certyfikacji znajdzie się w prestiżowej strefie firm, które będą mogły prezentować się jako biuro z zespołem wysokiej klasy pracowników. Klienci biura będą postrzegać je jako mocną, godną... więcej zaufania firmę kompetencje i jakość usług poświadczona jest przez zewnętrznego egzaminatora.

Wzmocnienie kompetencji
pracowników

Uzupełnienie umiejętności o nowe kompetencje obsługi oprogramowania Sage oraz uzyskanie przez pracowników prestiżowego certyfikatu buduje ich wizerunek jako ekspertów. Wiedza umożliwiająca pozytywne zdanie... więcej egzaminów najwyższy poziom merytoryczny i jest zatwierdzona przez ekspertów Sage, posiadających najwyższe kompetencje dotyczące oprogramowania Sage. Zdobyte umiejętności, potwierdzone przez pracowników, nie tylko powodują to, że dołączają oni do elitarnego grona certyfikowanych użytkowników oprogramowania Sage, ale również stają się kluczowym wyróżnikiem biura, w którym pracują.

Jakość usług
potwierdzona logiem Sage

Wydany przez nas certyfikat potwierdza wysokie kompetencje użytkownika oprogramowania Sage. W ten sposób wskazujemy klientom biura silnego merytorycznie partnera, który firmuje się znakiem Certyfikowanego Biura Sage.

Rozwój i poszerzenie
oferty usług

Zobacz jak certyfikat pozytywnie wpłynie na Twoje biuro:

  • Rozwój oferty produktowej i usługowej biura oraz związane z tym dodatkowe przychody biura

  • Większe kompetencje personelu – więcej możliwości wszechstronnego... więcej rozwoju firmy

  • Wzrost liczby klientów i skali biznesu

Wiarygodność potwierdzona
przy pierwszym kontakcie

Należące do elitarnego grona biuro, wyróżnione certyfikatem, to zaufany partner w biznesie. Pracownicy posiadający certyfikaty, potwierdzające ich kompetencje obsługi najbardziej zaufanego oprogramowania na... więcej rynku, budują wiarygodność firmy. Certyfikacja zapewnia o wysokiej kulturze pracy oraz o wysokiej jakości świadczonych usług przez biuro.

Perfekcyjna
znajomość oprogramowania
potwierdzona certyfikatem

Biuro, które pomyślnie przejdzie proces certyfikacji ma gwarancję, że jego pracownicy posiadają odpowiednie i unikatowe na rynku umiejętności korzystaniaz aktualnego oprogramowania Sage.

Jak Klienci wybierają biuro rachunkowe?

Prowadzenie firmy bardzo często wiąże się ze współpracą z biurem rachunkowym. Wybór właściwego biura nie jest łatwym zadaniem. Właściciele firm chcą mieć pewność, że ich biznes jest w dobrych rękach. Firmy szukają zaufanego partnera w biznesie. Przejrzyste ceny oraz jakość świadczonych usług potwierdzona referencjami to standard, a coraz częstszy czynnik decyzyjny stanowi połączenie kilku kryteriów.

Nie tylko cena i potwierdzone kompetencje, ale także poświadczające najwyższą jakość certyfikaty, jakie posiada biuro rachunkowe, decydują o tym, czy klient podejmie współpracę czy wybierze inne biuro. Na bogatym rynku usług księgowych, posiadany certyfikat staje się bardzo istotnym czynnikiem budującym realną przewagę konkurencyjną.

Jak zdobyć certyfikat?

Krok 1

Zostaw dane, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia Twoich potrzeb.

Krok 2

Przygotujemy dla Ciebie i Twoich pracowników adekwatną ścieżkę certyfikacji, doradzimy w jakich obszarach powinieneś się przygotować merytorycznie na temat nadchodzących egzaminów.

Krok 3

Ty i Twój zespół zostaniecie zaproszeni do udziału w egzaminie, a po uzyskaniu pozytywnych wyników Twoje Biuro będzie mogło szczycić się tytułem Ceryfikowanego Biura Sage.

Specjalizacje w programie certyfikowania

Finanse i Księgowość

Znajomość obsługi programu księgowego Sage na poziomie zaawansowanym potwierdzona indywidualnymi certyfikatami wydanymi każdemu pracownikowi biura, który korzysta z oprogramowania Sage

Finanse, Księgowość i Doradztwo

Znajomość obsługi programu księgowego Sage na poziomie zaawansowanym oraz znajomość obsługi JPK i kontroli biznesowych potwierdzona indywidualnymi certyfikatami wydanymi każdemu pracownikowi biura, który korzysta z oprogramowania Sage

Płace

Znajomość obsługi programu Sage w obszarze płac na poziomie zaawansowanym potwierdzona indywidualnymi certyfikatami wydanymi każdemu pracownikowi biura, który korzysta z oprogramowania Sage

Kadry i Płace

Znajomość obsługi programu kadrowego Sage na poziomie zaawansowanym potwierdzona indywidualnymi certyfikatami wydanymi każdemu pracownikowi biura, który korzysta z oprogramowania Sage

Dołącz do grona Certyfikowanych Biur Sage!

Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą i opowiemy Ci o tym, jak to zrobić.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych
od Sage sp. z o.o. za pośrednictwem:

poczty elektronicznejpołączeń telefonicznych